POLAROID - KAMERY CUBE

POLAROID - APARATY

POLAROID - WKŁADY/AKCESORIA

POLAROID - ŻARÓWKI LED

POLAROID - DRUKARKI 3D

KAMERY SPORTOWE i akcesoria

Akcesoria do smartfonów / telefonów

Akcesoria czyszczące

Akcesoria do lamp błyskowych

Akcesoria wodoszczelne

Akumulatory

Czytniki kart / Huby

Dekielki

Dyfuzory / odbłyśniki

Filtry UV

Filtry polaryzacyjne CPL

Filtry efektowe

Zestawy filtrów

Konwertery TELE

Konwertery WIDE

Lampy błyskowe

Lampy LED / Pierścieniowe

Ładowarki

Makro - akcesoria

Osłony przeciwsłoneczne

Paski nadgarstkowe

Piloty

Statywy / Monopody

Głowice statywowe

Torby / plecaki fotograficzne

Wyróżnienie dla firmy POLAROID w konursie

"Korony Reklamy 2014"

 

RemaDays 2014

------------------------------------------------------------------------------------

O firmie

Polaroid – jeden z czołowych producentów branży fotograficznej, znany głównie z aparatów fotograficznych oraz okularów, po kilkuletniej przerwie na polskim rynku, powraca w wielkim stylu.

W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawi się szeroka gama akcesoriów fotograficznych Polaroid’a. Będą to m.in. filtry fotograficzne, akcesoria czyszczące, statywy, konwertery, lampy błyskowe, akumulatory zasilające, dyfuzory oraz wiele innych produktów.

W dalszej kolejności udostępnione zostaną najnowsze wynalazki firmy. Wśród nich znajdziemy m.in. innowacyjny produkty serii GREY LEBEL: mini drukarkę fotograficzną – GL10, oryginalne i niecodzienne okulary – GL20, których projektantką jest LADY GAGA oraz unowocześnioną wersję aparatu fotograficznego Polaroid’a o symbolu GL30.

Mamy nadzieję, że produkty firmy Polaroid spełnią Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Z poważaniem

Michał Ludowicz

Dyrektor generalny polskiej dystrybucji firmy Polaroid

----------------

Polaroid Corporation jest amerykańskim przedsiębiorstwem, założonym przez Edwina Herberta Landa w 1927 roku. Najpopularniejszymi produktami firmy są filmy i aparaty służące do wykonywania zdjęć błyskawicznych typu Instant. Produkty te pojawiły się w sprzedaży 1948r i podbiły cały Świat. Drugim bardzo ważnym elementem w oferowanym asortymencie firmy były filmy z tworzywa sztucznego, pozwalające na filtrowanie światła spolaryzowanego, które przyniosły firmie większość dochodów i spowodowały że stała się jednym z największych koncernów fotograficznych. Większość dochodu firma czerpała jednak z wynalezienia i produkcji polaroidu, filmu z tworzywa sztucznego, który posiada zdolność filtrowania światła spolaryzowanego.


Wprowadzenie fotografii cyfrowej i jej błyskawiczne rozpowszechnienie doprowadziły do zmian organizacyjnych przedsiębiorstwa. Firma została przejęta przez nowych właściciel, konsorcjum Gordon Brothers Brands LLC i Hilco Consumer Capital, L.P., którzy dopasowując się do potrzeb rynku znacznie rozszerzyli asortyment przedsiębiorstwa.


Obecnie oprócz odświeżonej wersji filmów i drukarek i aparatów do wykonywania zdjęć błyskawicznych Polaroid wprowadził na rynek szereg produktów z branży optycznej i elektronicznej. Wśród nich można znaleźć okulary, akcesoria fotograficzne, żarówki, akcesoria komputerowe a także telewizory i monitory.  


Cechą wspólną dla wszystkich produktów firmy Polaroid jest wysoka jakość i estetyka wykonania oraz konkurencyjne ceny.